Zobacz więcej

22/12/2020

Malarstwo – podsumowanie projektu Każde dziecko ma talent. Rozwój kompetencji kulturalnych – II edycja

Po drugiej edycji projektu Każde dziecko ma talent. Rozwój kompetencji kulturalnych – II edycja 2020” już wiadomo, że tak jest 🙂 !
Ze sztuką malarską zmierzyło się 64 uczestników zadania z Małopolski (w wieku od 5 do 15 lat), którzy uczestniczyli w indywidualnych warsztatach malarskich.
Od października do grudnia, przeprowadzono 256 zajęć warsztatowych on-line. Obrazy instruktażowe podczas zajęć malowały małopolskie artystki Kinga Krzyś Malujbaluj ❤️ i Zuzanna Kusion ❤️- dziękujemy!
Poniżej, prezentujemy przykładowe prace malarskie, namalowane przez uczestników oraz nadesłane rekomendacje o projekcie.
Po Nowym Roku, planowana jest wystawa prac malarskich – artystek i uczestników.
***
 
Agnieszka Kęska – Prezes Zarządu SIS LEGE ARTIS:
 
w imieniu Naszej Organizacji, serdeczne podziękowanie składam:
 
? Szanownej Pani Marszałek, Marcie Malec – LechCzłonek Zarządu Województwa Małopolskiego, za objęcie Patronatem Honorowym zadania publicznego „Każde dziecko ma talent”
 
? Radiu Plus Kraków, TK NIEDZIELA i Czasdzieci za objęcie Patronatem medialnym zadania publicznego „Każde dziecko ma talent”
 
? Panu Dariuszowi Styrnie, Dyrektorowi Departamentu Edukacji UMWM za pomoc i zaangażowanie w realizację zadania publicznego „Każde dziecko ma talent”
 
? Pozarządowa Małopolska za pomoc w promocji zadania publicznego „Każde dziecko ma talent”
 
? Partnerom społecznym:
Małopolska Fundacja TIBI i Malujbaluj za wsparcie merytoryczne zadania publicznego „Każde dziecko m talent”
? Wyrazy wdzięczności kieruję do Rodziców uczestników projektu, za pełne zaangażowanie w działania projektowe i kreowanie twórczego rozwoju dzieci, otwartych na nowe pasje i zainteresowania w dziedzinie kultury wyższej.
 
Udział w projekcie był nieodpłatny, ze względu na pokrycie wszystkich, niezbędnych kosztów ze środków budżetu SIS LEGE ARTIS i środków finansowych Województwa Małopolskiego.

Galeria zdjęć z pracami: http://sislegeartis.pl/galeria/kazde-dziecko-ma-talent-rozwoj-kompetencji-kulturalnych-ii-edycja-2020/

Podziękowania od Rodziców dzieci uczestniczących w projekcie
Podziękowania od Rodziców dzieci uczestniczących w projekcie