Zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych i ponadpodstawowych  do udziału w aktywnym spędzaniu czasu wolnego od nauki szkolnej, poprzez udział w programie edukacyjno – wychowawczym z elementami prawa.

To kontynuacja ideologii, skierowanej na potrzeby związane ze zharmonizowanym rozwojem dziecka.

Na każdy wybrany dzień (sobota lub inny dzień wolny od nauki szkolnej), zapewniamy uczestnikom atrakcyjną ścieżkę edukacyjno – wychowawczą, której głównym celem jest tworzenie warunków do rozwijania wiedzy i aktywności twórczej dziecka na różnych płaszczyznach jego działalności, wrażliwego, o wysokiej kulturze osobistej, poprzez dostępność do edukacji i kultury.

Projekt rozpoczął się od września 2017. Jest  ściśle związany z wytycznymi podstawy programowej obowiązującej w szkołach.

Przygodę z wiedzą rozpoczęliśmy: w Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila”, Muzeum Historycznym Miasta Krakowa i 8. Bazie Transportu Lotniczego Kraków – Balice.

Przyjmujemy tylko zorganizowane grupy dzieci i młodzieży.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Samo zgłoszenie nie wystarczy, by wziąć udział w zadaniu.

Dopiero po otrzymaniu potwierdzenia z ramienia Organizatora, dany podmiot zgłaszający grupę, może w nim uczestniczyć.

Osoby zainteresowane programem, proszone są o kontakt z biurem Stowarzyszenia SIS LEGE ARTIS: e-mail: biuro@sislegeartis.pl , tel. 607 840 218.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 🙂