„<strong>Niepodległa w sztuce</strong>”W nawiązaniu do obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych LEGE ARTIS organizuje wyjątkową wystawę dzieł malarskich małopolskich artystów, upamiętniających piękno Polski i jej historię podczas walk o Niepodległość.Każdy z twórców według własnej interpretacji, uwiecznia minione wydarzenia, które sprawiły, że dziś możemy cieszyć się wolną i niepodległą Polską.W ten sposób  chcemy uczcić pamięć o Ojcach Niepodległości i przywrócić pamięć historyczną o ważnych dziejach naszej Ojczyzny.Wernisaż wystawy odbędzie się w Urzędzie Miasta Krakowa, w dniu 16 listopada 2018 r.Podczas spotkania będzie okazja, by porozmawiać z twórcami obrazów oraz usłyszeć wzruszające i ciekawe historie związane z dążeniem do budowania naszej wolności.Po otwarciu wystawy zapraszamy na słodki poczęstunek i ulubiony posiłek Marszałka Józefa Piłsudskiego.Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających codziennie (5 dni w tygodniu), od 17 – 30 listopada 2018r.Udział bezpłatny. 
<strong>„NIEPODLEGŁA W SZTUCE”</strong><strong>Wernisaż wystawy prac malarskich</strong><strong>16 listopada 2018 r. /piątek/, o godz. 16.30</strong><strong>Hol Kamienny Urzędu Miasta Krakowa</strong><strong>Wszystkich Świętych 3-4 w Krakowie</strong><br />Wydarzenie jest objęte:Patronatem Honorowym
J.E. Ks. Kard. Marka JędraszewskiegoPrezydenta Miasta Krakowa Jacka MajchrowskiegoOddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie<br />Patronatem Medialnym
Oddziału Terenowego TVP S.A. w KrakowieRadia PLUS KrakówGościa Niedzielnego

Niepodległa w sztuce

W nawiązaniu do obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych LEGE ARTIS organizuje wyjątkową wystawę dzieł malarskich małopolskich artystów, upamiętniających piękno Polski i jej historię podczas walk o Niepodległość.

Każdy z twórców według własnej interpretacji, uwiecznia minione wydarzenia, które sprawiły, że dziś możemy cieszyć się wolną i niepodległą Polską.

W ten sposób  chcemy uczcić pamięć o Ojcach Niepodległości i przywrócić pamięć historyczną o ważnych dziejach naszej Ojczyzny.

Wernisaż wystawy odbędzie się w Urzędzie Miasta Krakowa, w dniu 16 listopada 2018 r.

Podczas spotkania będzie okazja, by porozmawiać z twórcami obrazów oraz usłyszeć wzruszające i ciekawe historie związane z dążeniem do budowania naszej wolności.

Po otwarciu wystawy zapraszamy na słodki poczęstunek i ulubiony posiłek Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających codziennie (5 dni w tygodniu), od 17 – 30 listopada 2018r.

Udział bezpłatny.

 

„NIEPODLEGŁA W SZTUCE”

Wernisaż wystawy prac malarskich

16 listopada 2018 r. /piątek/, o godz. 16.30

Hol Kamienny Urzędu Miasta Krakowa

Wszystkich Świętych 3-4 w Krakowie

 

Wydarzenie jest objęte:

Patronatem Honorowym

J.E. Ks. Kard. Marka Jędraszewskiego

Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego

Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie

 

Patronatem Medialnym

Oddziału Terenowego TVP S.A. w Krakowie

Radia PLUS Kraków

Gościa Niedzielnego