Zobacz więcej

02/08/2019

Kampania Stop Manipulacji, nie kupuj na prezentacji! – 06 sierpnia 2019 r.

Bezpłatne warsztaty „Stop Manipulacji, nie kupuj na prezentacji!”

Termin: 06 sierpnia 2019 r., tj. wtorek, godz. 11.00

Miejsce: Szkoła Podstawowa w Rajsku, ul. Tuchowska 113 w Krakowie, sala nr 2.

SIS LEGE ARTIS, w ramach edukacji prawnej i działalności na rzecz osób w wieku senioralnym, wspiera tę inicjatywę i serdecznie zaprasza wszystkich seniorów – zwłaszcza z Centrum Aktywności Seniorów Swoszowice do udziału w spotkaniu.

Więcej informacji na temat kampanii można poczytać poniżej:

Stowarzyszenie Manko, Polska Unia Seniorów wraz z Fundacją Aktywizacji Seniorów Teraz stworzyły kampanię społeczną „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji”, której głównym celem jest opracowanie przestrzeni dla uczciwego handlu z zasadami, upowszechniania wiedzy konsumencko-psychologicznej oraz ostrzeżenia przed manipulacją sprzedażową.

Głównym założeniem tych spotkań są działania prewencyjne i uświadamiające ryzyko, jakie niesie ze sobą dokonywanie zakupów w warunkach, które nie sprzyjają rozważnemu podjęciu decyzji przez konsumentów.

Szkolenia są prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy również udzielą indywidualnych porad i konsultacji uczestnikom spotkań z zakresu prawa cywilnego, w szczególności prawa handlowego. Podczas spotkań rozdajemy także materiały informacyjne dot. kampanii oraz prezentujemy spoty telewizyjne i radiowe, które ostrzegają przez manipulacją sprzedażową. /Materiał pobrany ze strony https://glosseniora.pl /