Zobacz więcej

05/03/2018

Agnieszka Kęska, uzyskała tytuł Osobowość Roku 2017

Tytuł „Osobowość Roku 2017” dla Agnieszki Kęska, Prezes SIS LEGE ARTIS, oficjalnie przyznany, w kategorii działalność społeczna i charytatywna – powiat limanowski.

Finałowa Gala plebiscytu „Ludzie Roku 2017” i „Osobowość Roku 2017”, odbyła się 2 marca 2018 r., w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.

Podczas wręczenia nagród, Pani Agnieszka Kęska, w imieniu laureatów z powiatu limanowskiego podziękowała Kapitule, która doceniła pracę nagrodzonych Osobowości oraz wypowiedziała słowa wdzięczności, kierowane do wszystkich osób, które wspierają ich pracę na co dzień i pozwalają realizować się, w różnych działalnościach, tworząc świat coraz lepszym.

Agnieszka Kęska:

Być Osobowością Roku, to zaszczyt i prawdziwe zobowiązanie. Dziękuję Kapitule Gazety Krakowskiej, która docenia mój wkład w niesienie pomocy potrzebującym. To wyróżnienie dedykuję moim najbliższym – Rodzicom, Rodzeństwu oraz Drogim Przyjaciołom, którzy codziennie wspierają mnie i motywują do działania”.

Relacja z uroczystej Gali wyróżnionych Laureatów:

SIS LEGE ARTIS: http://sislegeartis.pl/galeria/agnieszka-keska-osobowosc-roku-2017/

Gazeta Krakowska: http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyty/osobowosci-roku/g/oto-wyjatkowi-malopolanie-uhonorowalismy-ludzi-roku-i-osobowosci-roku-2017,12976268,27736514/